Jak to funguje?

Od nápadu po realizaci

Nápad a vize

Nezávazně se sejdeme a probereme spolu Vaše představy, očekávání a cíle. Co pro Vás web znamená, jak by měl vypadat a fungovat. Zároveň Vám vysvětlíme, jak bude celý proces probíhat.

.

.

.

lk-web

Přípravy a design

Zaregistrujeme doménu, zřídíme webhosting a HTTPs zabezpečovací certifikát. Následují další věci spojené s přípravami. Navrhneme vhodný design a připravíme demo, které Vám následně představíme.

.

.

.

Tvorba

Po odsouhlasení demo verze se pustíme do tvorby a web začneme připravovat dle Vašich požadavků a domluvy. Je běžnou praxí, že zákazník dodává vlastní fotografie a texty, které budou na webu použity, ale není problém, cokoliv z toho zařídit.

.

.

.

Spuštění webu

Webové stránky jsou hotové, s Vámi doladíme poslední detaily a změny. Odsouhlasíme si konečný výsledek a domluvíme se, kdy dojde k očekávanému přivedení webových stránek k životu.

.

.

.

Správa webových služeb

Se spuštěním webu to ale nekončí. Rádi Vám pomůžeme i s dalšími optimalizacemi v rámci měsíční správy webových služeb, pod kterou spadá správa wordpress redakčního systému (kontrola, aktualizace šablony a pluginů,…) a správa domény a hostingu. O vše se pro Vaši spokojenost postaráme.

Schůzka

Chtěli byste se nezávazně sejít?

Stačí nám zavolat, napsat e-mail nebo využít náš kontaktní formulář.

První osobní schůzka je zdarma!